For Rent
Residential
Price
Beds / Baths
All Filters
48 places

$13,250/mo
Everglade Land Sales Co, Unit 856
824 SE 12th Ct, Fort Lauderdale FL, 33316
3 beds
8 baths
0 ft²
$8,500/mo
15.00%
Portside Yacht Club, Unit 16c
16 Portside, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
3 baths
2,226 ft²

$8,250/mo
Everglade Land Sales Co La Linda Harbor, Unit 850
824 SE 12th Ct, Fort Lauderdale FL, 33316
4 beds
4 baths
2,050 ft²

$7,500/mo
Everglade Land Sales Co La Linda Harbor, Unit 828
824 SE 12th Ct, Fort Lauderdale FL, 33316
4 beds
4 baths
2,050 ft²

$6,600/mo
12.00%
Everglade Land Sales Co La Linda Harbor, Unit 840
824 SE 12th Ct, Fort Lauderdale FL, 33316
3 beds
4 baths
1,852 ft²

$5,100/mo
Everglade Land Sales Co, Unit 204
2100 Miami Rd, Fort Lauderdale FL, 33316
3 beds
3 baths
1,780 ft²

$4,000/mo
20.00%
Port Condo The Port Residences, Unit 1606
1819 SE 17th St, Fort Lauderdale FL, 33316
1 bed
2 baths
1,750 ft²
$3,700/mo
Port Condo, Unit 1601
1819 SE 17th, Fort Lauderdale FL, 33316
1 bed
2 baths
1,384 ft²
Seasonal

$3,350/mo
1.47%
Everglades Land Sales Co, Unit 806
806 SE 14th St, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
3 baths
1,564 ft²
$3,200/mo
Village East Condo, Unit 620
2033 SE 10th, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,054 ft²
$3,000/mo
Village East Condo, Unit 419
2005 SE 10th, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,054 ft²
$3,000/mo
Village East Condo, Unit 1112
2131 SE 10th, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,054 ft²
$2,950/mo
Caravel Condominium Apartments, Unit 311
1700 SE 15th, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,200 ft²
$2,850/mo
Plaza 15 Condo, Unit Unit 400
1600 SE 15th, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,020 ft²

$2,800/mo
6.67%
Landfall Apts Co Op, Unit 22
1440 SE 15th St, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
1 bath
575 ft²

$2,800/mo
3.45%
Village East Condo, Unit 917
2119 SE 10th Ave, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,054 ft²
$2,600/mo
Runaway Bay Condo, Unit 302
1625 SE 10th, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,110 ft²

$2,500/mo
3.85%
Caravel Condominium Apart, Unit 106
1700 SE 15th St, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,200 ft²
$2,500/mo
1.96%
Village East Condo, Unit 1011
2125 SE 10, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,054 ft²

$2,500/mo
7.41%
Village East Condo, Unit 605
2033 SE 10th Ave, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,054 ft²

$2,300/mo
8.00%
Landfall Apts Co Op, Unit 2
1440 SE 15th St, Fort Lauderdale FL, 33316
1 bed
1 bath
575 ft²

$2,200/mo
6.38%
Village East Condo, Unit 1119
, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,054 ft²
$2,100/mo
Caravel Condominium Apartments, Unit 310
1700 SE 15th, Fort Lauderdale FL, 33316
1 bed
1 bath
900 ft²

$2,100/mo
4.55%
Caravel Condominium Apart, Unit 114
1700 SE 15th St, Fort Lauderdale FL, 33316
1 bed
1 bath
900 ft²

48 places

$13,250/mo
Everglade Land Sales Co, Unit 856
824 SE 12th Ct, Fort Lauderdale FL, 33316
3 beds
8 baths
0 ft²
$8,500/mo
15.00%
Portside Yacht Club, Unit 16c
16 Portside, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
3 baths
2,226 ft²

$8,250/mo
Everglade Land Sales Co La Linda Harbor, Unit 850
824 SE 12th Ct, Fort Lauderdale FL, 33316
4 beds
4 baths
2,050 ft²

$7,500/mo
Everglade Land Sales Co La Linda Harbor, Unit 828
824 SE 12th Ct, Fort Lauderdale FL, 33316
4 beds
4 baths
2,050 ft²

$6,600/mo
12.00%
Everglade Land Sales Co La Linda Harbor, Unit 840
824 SE 12th Ct, Fort Lauderdale FL, 33316
3 beds
4 baths
1,852 ft²

$5,100/mo
Everglade Land Sales Co, Unit 204
2100 Miami Rd, Fort Lauderdale FL, 33316
3 beds
3 baths
1,780 ft²

$4,000/mo
20.00%
Port Condo The Port Residences, Unit 1606
1819 SE 17th St, Fort Lauderdale FL, 33316
1 bed
2 baths
1,750 ft²
$3,700/mo
Port Condo, Unit 1601
1819 SE 17th, Fort Lauderdale FL, 33316
1 bed
2 baths
1,384 ft²
Seasonal

$3,350/mo
1.47%
Everglades Land Sales Co, Unit 806
806 SE 14th St, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
3 baths
1,564 ft²
$3,200/mo
Village East Condo, Unit 620
2033 SE 10th, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,054 ft²
$3,000/mo
Village East Condo, Unit 419
2005 SE 10th, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,054 ft²
$3,000/mo
Village East Condo, Unit 1112
2131 SE 10th, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,054 ft²
$2,950/mo
Caravel Condominium Apartments, Unit 311
1700 SE 15th, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,200 ft²
$2,850/mo
Plaza 15 Condo, Unit Unit 400
1600 SE 15th, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,020 ft²

$2,800/mo
6.67%
Landfall Apts Co Op, Unit 22
1440 SE 15th St, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
1 bath
575 ft²

$2,800/mo
3.45%
Village East Condo, Unit 917
2119 SE 10th Ave, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,054 ft²
$2,600/mo
Runaway Bay Condo, Unit 302
1625 SE 10th, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,110 ft²

$2,500/mo
3.85%
Caravel Condominium Apart, Unit 106
1700 SE 15th St, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,200 ft²
$2,500/mo
1.96%
Village East Condo, Unit 1011
2125 SE 10, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,054 ft²

$2,500/mo
7.41%
Village East Condo, Unit 605
2033 SE 10th Ave, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,054 ft²

$2,300/mo
8.00%
Landfall Apts Co Op, Unit 2
1440 SE 15th St, Fort Lauderdale FL, 33316
1 bed
1 bath
575 ft²

$2,200/mo
6.38%
Village East Condo, Unit 1119
, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
2 baths
1,054 ft²
$2,100/mo
Caravel Condominium Apartments, Unit 310
1700 SE 15th, Fort Lauderdale FL, 33316
1 bed
1 bath
900 ft²

$2,100/mo
4.55%
Caravel Condominium Apart, Unit 114
1700 SE 15th St, Fort Lauderdale FL, 33316
1 bed
1 bath
900 ft²